glazen sculpturen
Gegoten glazen beelden en gefusede sculpturen en sieraden
uit 2009 tot 2021
(klik op de afbeelding om het werk groter te bekijken)
stuur een bericht naar de kunstenaar

blauw paard glas
2021Een gestileerd blauw glazen paard . Techniek kilncasting. Geplaatst op een hardstenen sokkel.

Torso klein glas
2021Materiaal: gegoten glas transparant gekleurd Techniek: kiln casting Afmeting: totaal hoog 21 cm, breed 8cm, diep 4cm. sokkel: travertijn hoog 4cm, breed 8 cm, diep 4cm.VERKOCHT

De kus
2018De Kus is een glazen beeld gemaakt met de techniek kilncasting9 ovengevormd glas) Dit is te vergelijkebn met bronsgieten alleen je smelt het glas in de mal en het beeld zit 3 tot 12 dagen in de glasoven. Gemaakt van drie verschillende blauwe tinten glas. Het is transparant en driedimensionaal. Het beeld wordt meerdere malen gegoten in verschillende kleuren.

Spelevaren glas
2018Een beeld van gegoten glas . Glasdikte 3.5 cm. Amberkleurig.Op hardstenen sokkel.

uiltje
2016Techniek kilncasting gegoten glas. Dikte van het glas is 4cm. Geplaatst op hardstenen sokkel.Hoogte sokkel 6cm ,

ijsvogel 3 glas
2021Techniek kilncasting dwz. dat het glas in een mal in een speciale glasoven wordt uitgesmolten. Het glas is verlijmd op een hardstenen sokkel. Het glas is in meer of mindere mate transparant.

staand
2018Staand een strak beeldje van gegoten glas. De mal wordt met glas in de oven uitgestookt.(kilncasting). Het is een roodbruine kleur glas. Door het lichtinval verandert de kleur van het glas gedurende de dag. Op hardstenen sokkel.

baby
2017gegoten glas (kiln casting) De baby is aan de achterkant uitgespaard en is hierdoor aan de voorkant zichtbaar. Verlijmd op hardstenen sokkel

torso
2009lichaamsfragment torso geabstraheerd blauw paars donkerblauw. VERKOCHT